Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Razer BlackWidow Elite - ostatni mechanik, jakiego kupisz

27-02-2019, 12:09

Razer BlackWidowProdukty Razera tanie nie są, o czym wie chyba każdy gracz. Jednocześnie jednak każdy, kto miał kiedykolwiek styczność z urządzeniami amerykańskiej firmy, wie, że jest to sprzęt absolutnie topowy, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejszy szczegół i niesamowicie efektowny. Nie inaczej rzecz ma się z klawiaturą Razer BlackWidow Elite.

Razer BlackWidow Elite RZ03-02620100-R3M1 korzysta z mechanicznych przełączników Razer Green. Ich żywotność producent oszacował na 80 milionów kliknięć, poza tym ich cechą rozpoznawczą jest charakterystyczna dwustopniowa aktywacja, dająca poczucie niespotykanej kontroli nad wciskanymi klawiszami i oczywiście wygody.

BlackWidow EliteKlawiatura jest pełnowymiarowa, tzn. nie pozbawiono jej bloku numerycznego. Nad nim ulokowano dodatkowe przyciski do kontroli nad multimediami wzbogacone o potencjometr. Ten lekko wystaje poza bryłę konstrukcji, co pozwala na szybkie i intuicyjne używanie go. Wszystkie klawisze łącznie z tymi multimedialnymi są podświetlane i w pełni konfigurowalne za pomocą autorskiego oprogramowania Razer Synapse.

Należy podkreślić też, że do każdego przycisku możemy przypisać konkretną funkcję, czyli tak naprawdę każdy klawisz jest klawiszem makro. Konstrukcję klawiatury wykonano z metalu, co nadało jej bardzo wysoką sztywność i solidność. Na lewej krawędzi urządzenia znalazło się miejsce dla gniazda USB oraz wejścia audio. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze odłączany podnadgarstnik, który docenimy podczas długich gamingowych sesji.

Zapraszamy do zakupów.Pozostałe aktualności


Akcesoria Gamdias - dobre wykonanie w atrakcyjnej cenie (15-07-2019, 10:35)

GamdiasGamdias, szukając nazw dla swoich produktów, postanowił zainspirować się grecką mitologią, czego efektem są takie urządzenia jak mysz Gamdias Hades Laser GMS7011. Gracze obawiający się takich antycznych inspiracji mogą być jednak spokojni - to nowoczesne urządzenia cechujące się w dodatku świetnym stosunkiem jakości do ceny.

więcej...
Fotele gamingowe - komfortowe granie bez bólu pleców (08-05-2019, 14:11)

fotel gamingowyNiech pierwszy rzuci kamieniem, komu nigdy nie zdarzyło się spędzić połowy dnia (a czasem i całego dnia) na graniu. Niestety taką wielogodzinną sesję gamingową możemy odczuć w postaci bólu pleców, na szczęście jest i sposób na to - ergonomiczne fotele gamingowe.

więcej...
Torby i plecaki na laptopy w GameRagon (15-04-2019, 14:02)

targusNotebooki gamingowe nie należą do tanich urządzeń. Nic zatem dziwnego, że uwielbiający swój sprzęt gracze pragną maksymalnego bezpieczeństwa podczas przenoszenia swoich maszyn - takie gwarantują im dedykowane do laptopów torby i plecaki.

więcej...
Monitory z odświeżaniem 144 Hz w GameRagon (27-03-2019, 11:27)

Acer Predator XB1Gdy podzespoły naszego komputera są na tyle mocne, że zwykłe odświeżanie na poziomie 60 Hz nie robi na nim wrażenia, pora sięgnąć po wyższą częstotliwość i zainwestować w dobry gamingowy monitor.

więcej...
MSI GS65 Stealth - ostry i cienki niczym brzytwa (12-03-2019, 16:39)

MSI GS65 StealthPrzez ostry rozumiemy oczywiście potwornie wydajny, a przez cienki… cóż, cienki. MSI GS65 Stealth posiada mocny procesor oraz pełno pamięci operacyjnej, a nad tym wszystkim stoi zaawansowany układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1070 o 8 GB vRAM. Laptop ma zaledwie 18 mm grubości i waży mniej niż 2 kg.

więcej...