Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Bezpieczeństwo zakupów

W GameRagon.pl kładziemy nacisk na dobrą zabawę, ale stale popieramy ją kwestiami hołdującymi nam w kuzniewski.pl, dlatego najważniejsze aspekty zakupów to przejrzystość oraz uczciwość. Chcemy, abyś czuł się traktowany z pełnym szacunkiem i obdarzył nas zaufaniem.

Nasze zasady:

1.Produkty najwyższej jakościDobieramy sprzęt gamingowy zgodnie z Twoimi potrzebami. W naszej ofercie znajduje się czołówka producentów komputerów do gier - Alienware, Asus, Lenovo i MSI. Znajdziesz u nas najmocniejsze konfiguracje, ale także maszyny spersonalizowane pod oczekiwania względem ulubionych tytułów. Akcesoria dobieramy także w zgodzie z najważniejszymi parametrami: myszki do rodzajów gier, klawiatury z odpowiednim skokiem, czy fotele dostosowane do wzrostu i wagi.
2.Pakiet usług w cenie sprzętuNie akceptujemy sprzętu, który może być wadliwy. Przed wysyłką do klienta, maszyna sprawdzana jest na obecność bad pixeli czy innych wad fabrycznych. Jeżeli usterka zostanie wykryta, sprzęt zostaje odesłany do producenta, co niestety może opóźnić wysyłkę, ale ile jest warty jeden dzień opóźnienia w takiej sytuacji? Nie sądzimy, aby było to możliwe w sklepach, które przeklejają tylko etykiety adresata na opakowaniu…
3.Bezpieczeństwo dostawy


Doświadczenia zebrane w kuzniewski.pl nauczyły nas, że każdy ceni sobie dobrze zabezpieczony sprzęt. Dlatego każda przesyłka kurierska pakowana jest w osobne opakowanie, a także ubezpieczona na skutek różnych możliwych w transporcie sytuacji. Dbamy o to, aby zakupiony towar trafił do Ciebie bez przeszkód, od razu gotowy do gry.