Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Pakiet usług w cenie każdego komputera

W cenie każdego laptopa i komputera sprzedawanego w naszym sklepie jest zawarty pakiet usług, dzięki któremu Twój sprzęt będzie gotowy do gry zaraz po rozpakowaniu! Pakiet obejmuje:

0 bad pixeli

0 bad pixeli Większość współczesnych notebooków i komputerów All-in-One, także tych gamingowych, posiada matryce LCD objęte drugą klasą normy normy ISO 13406-2. W wielkim skrócie oznacza to określoną, niewielką liczbę martwych pixeli, która jest uznawana za dopuszczalną. Oczywiście matryca może okazać się pozbawiona wad, ale jeżeli będzie inaczej, to wspomniania norma ISO pozwala uznać usterkę za niepodlegającą reklamacji. To niestety standard... który postanowiliśmy przełamać!

W GameRagon.pl jest inaczej. Kupując u nas laptopa lub komputer typu All-in-One, masz pewność, że matryca jest pozbawiona bad pixeli. Gdy natrafimy na sprzęt z nieprawidłowo działającym pixelem, wymieniamy urządzenie na inny egzemplarz. Wszystko po to, abyś otrzymał komputer bez jakiegokolwiek defektu. W pełni sprawny. Absolutnie gotowy do gry.

Kontrola jakości sprzętu

Kontrola jakości sprzętu Przed wysłaniem każdego komputera sprawdzamy go dokładnie pod kątem uszkodzeń mechanicznych oraz wad fabrycznych. W razie wykrycia usterki wymieniamy sprzęt na nasz koszt. Rygorystyczną kontrolę jakości stosujemy także w przypadku podzespołów stosowanych w konfiguracjach niestandardowych, przygotowywanych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Sprawdzamy, czy takie elementy jak pamięć RAM, dyski, procesor czy karta graficzna działają w pełni poprawnie. Zależy nam na tym, abyś był w pełni zadowolony z zakupu.

Posiadamy rozbudowane procedury serwisowe na sprawdzenie każdego z tych elementów. W GameRagon.pl stawiamy na jakość i szybki czas realizacji zamówienia. Jako, że niektóre testy podzespołów trwają kilka godzin, prosimy o wyrozumiałość, jeżeli wysyłka sprzętu nieznacznie się opóźni.

Instalacja wybranych programów i benchmarków

Instalacja wybranych programów i benchmarków na nowym komputerzeKupując nowy komputer, liczymy na wysoką wydajność. Nic dziwnego - w końcu po to wymieniamy sprzęt na nowszy. Zaraz po rozpakowaniu niemal każdy chce sprawdzić "jak to działa". By móc od razu przetestować wydajność kupionego laptopa, oferujemy dodatkową usługę: instalację benchmarków. Są to programy, które sprawdzą i wypunktują wydajność procesora, karty graficznej oraz dysku lub dysków twardych (w tym szybkich i nowoczesnych SSD).

W świeżo nabytym laptopie lub komputerze stacjonarnym instalujemy na życzenie klienta pakiet benchmarków, których sami używamy do testowania maszyn. Zaraz po rozpakowaniu można sprawdzić, jak duża jest rzeczywista wydajność danego komputera. Oczywiście wybór tej usługi nic nie kosztuje i jest dostępny wyłącznie dla komputerów wyposażonych w system MS Windows. Zaraz po rozpakowaniu dowiesz się, jaką mocą dysponuje Twój nowy komputer.

Usuwanie zbędnego oprogramowania

Usuwanie zbędnego oprogramowania z nowego komputeraProducenci komputerów nieprzerwanie instalują na swoich produktach oprogramowanie, którego funkcje najczęściej spełniają już same rozwiązania systemowe. Taki dodatkowy software często niepotrzebnie działa w tle, pochłaniając nieraz całkiem pokaźny zapas pamięci RAM. W komputerze dla gracza, a więc maszynie wymagającej największej wydajności, taki stan jest wysoce niepożądany. W GameRagon.pl uwalniamy użytkownika od niepotrzebnego softu.

Na życzenie klienta czyścimy system operacyjny nowo nabytego komputera. Usuwamy wszelkie programy, których użyteczność jest znikoma lub żadna. Odinstalowujemy wersje próbne licznych pakietów bezpieczeństwa i innych programów tak chętnie instalowanych przez producentów. W połączeniu z w pełni zaktualizowanym systemem oznacza to bardzo wydajną maszynę, gotową do działania zaraz po rozpakowaniu.

Produkty z oficjalnej polskiej dystrybucji

Produkty z oficjalnej, polskiej dystrybucji Sprzęt komputerowy dostępny w GameRagon.pl pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. W wyjątkowych sytuacjach, w których nie istnieje możliwość pozyskania wybranego komputera w Polsce, korzystamy z możliwości sprowadzenia go od dystrybutorów w Europie Zachodniej. Są to jednak przypadki bardzo nieliczne i ponad 99% sprzedawanego przez nas sprzętu pochodzi z polskiej dystrybucji.

Wszystkie produkty, które znajdziesz w GameRagon.pl, są nowe. Wydaje się to dość oczywiste, jednak w skomplikowanych realiach handlu w Internecie wolimy to podkreślić. Każdy zakupiony u nas komputer to maszyna fabrycznie nowa, dokładnie sprawdzona i przygotowana pod kątem poprawności działania i bezawaryjności.

Instalacja wybranych gier

Instalacja wybranych gier Lubisz gry? My także. Na komputerze z GameRagon.pl można grać w chwilę po jego rozpakowaniu, zamiast czekać na pobranie ważących przecież niemało tytułów i ich aktualizacji. League of Legends, World of Tanks, World of Warships, HearthStone czy Heroes of the Storm - każdą z tych popularnych gier możemy na Twoją prośbę pobrać, zainstalować i zaktualizować na Twoim komputerze. Wiemy doskonale, że przynajmniej jeden z tych tytułów znajdzie się na dysku prawie każdego gracza. Tak więc zaraz po odebraniu komputera możesz stanąć w szranki z innymi graczami z całego świata.

Usługa jest całkowicie bezpłatna, a wszystkie zawarte w niej tytuły są dostępne za darmo. Wymagają jednak założenia konta użytkownika na serwerach gry. Zaznacz tylko przy zamówieniu, które z popularnych tytułów e-sportowych mają znaleźć się na Twoim komputerze. Nic tylko siadać i grać.

Pomoc techniczna przez Internet i infolinię

Pomoc techniczna przez Internet i infolinię W GameRagon.pl dajemy więcej niż tylko mocny sprzęt gamingowy w dobrych cenach. Oferujemy też szeroki zakres pomocy technicznej. Dzięki wnikliwemu zbieraniu wiedzy przez naszych techników sprzedawane przez nas komputery znamy dosłownie na wylot. W związku z tym staramy się jak najszybciej odpowiadać i pomagać naszym klientom z ich problemami technicznymi.

Kupując w GameRagon.pl, zyskujesz możliwość uzyskania pomocy od wykwalifikowanych specjalistów. Kontakt z nami możliwy jest zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Nie chodzi wyłącznie o pierwsze momenty po zakupie. Jeżeli komputer zacznie się dziwnie zachowywać nawet po dłuższym czasie, możliwe jest uzyskanie pomocy. Ponadto nasz serwis nie zna pojęcia "nie da się".

Instalacja wybranego systemu operacyjnego

Windows 7, 8.1 lub 10 Pro Komputery kupione w GameRagon.pl wyposażone w system Windows w wersji Pro pozostawiają możliwość wyboru. Dzięki przewidzianym przez Microsoft procedurom istnieje możliwość downgrade'u, czyli aktualizacji wstecznej do starszej wersji.

Większość dzisiejszych komputerów oparta jest o Windows 10 - istnieje jednak możliwość bezpłatnego powrotu do starszych wersji systemu operacyjnego. Nie jest to może szczególnie zalecane rozwiązanie, wiemy jednak, że niektórzy gracze pragną grać także w starsze tytuły albo ich przyzwyczajenia są po prostu zbyt silne.