Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów
Strona główna » Akcesoria » Zestawy klawiatur z myszą

Zestawy klawiatur z myszą

Zestawy klawiatur z myszą

Najlepszym rozwiązaniem dla graczy, którzy stoją przed wyborem klawiatury i myszy, są zestawy zawierające oba produkty. Idealnie dopasowane do siebie zapewniają nie tylko pozytywne efekty wizualne, ale i większą efektywność podczas emocjonujących rozgrywek.

Klawiatura gamingowa przede wszystkim posiada dodatkowe klawisze, które można zdefiniować według własnych potrzeb. Podczas szybkiej akcji ogromne znaczenie mają przełączniki, które muszą być odpowiednio dobrane pod względem skoku, aby uniknąć kilkumilisekundowych opóźnień. Jego dobór przyczynia się także do wygody podczas długich sesji gamingowych.

Myszy dla graczy cechują się przede wszystkim wysoką rozdzielczością, co przekłada się na płynne odwzorowanie ruchów i pożądaną precyzję. Nie bez znaczenia jest również liczba przycisków, które można zaprogramować tak, aby odpowiadały za najbardziej przydatne w danej grze akcje, jak np. przeładowanie broni. Idealnie dopasowany kształt myszy zapewnia wysoką ergonomię, a ta gwarantuje komfortową, wielogodzinną grę.