Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Tylko najlepsze podzespoły

Najlepsze podzespoły gamingowe w GameRagon.pl Kupując komputer, często myślimy wyłącznie o jego wydajności. Liczymy więc na dużą liczbę klatek na sekundę w ulubionych tytułach, szybkie uruchamianie programów czy krótkie oczekiwanie na doczytanie kolejnego levelu.

A jednak komputer to nie tylko wydajne podzespoły. To skomplikowana struktura wzajemnie zależnych komponentów, jakość montażu, aktualnego, dobrze dobranego softu czy choćby właściwego zasilania.

W GameRagon.pl zapewniamy bardzo wysokie standardy. Rygorystyczna kontrola jakości dotyczy wszystkich komputerów sprzedawanych w GameRagon.pl. Właściwie dobrany komplet w postaci procesora, płyty głównej, oraz pamięci RAM wymaga uzupełnienia mocnym, ale i sprawnym zasilaczem, oraz kartą graficzną, która pozwoli na swobodną rozgrywkę. Przemyślany dobór sprzętu zapewnia, że komputer jest nie tylko wydajny, ale i mniej podatny na awarie.

Jakość każdego z komponentów ma także olbrzymie znaczenie. W GameRagon.pl nie stosujemy podzespołów marek o niesprawdzonej lub wątpliwej opinii. Sięgamy tylko po to, co najlepsze.

Bardzo istotna jest także jakość montażu. Odpowiedni skręcenie wszystkich elementów, dbałość o ich wzajemne spasowanie oraz odpowiednią izolację przekłada się nie tylko na wyższą żywotność komputera, ale też jego lepszą kulturę pracy. Żadnych wibracji, tarcia, do tego niezakłócony przepływ powietrza, które swobodnie chłodzi podzespoły.

Wybierając GameRagon.pl, masz pewność, że wszystkie powyższe standardy zostaną zachowane. Przed każdą wysyłką sprzęt przechodzi u nas rygorystyczne testy, co sprawia, że w Twoje ręce trafi komputer nie tylko wydajny, ale też gruntownie sprawdzony.