Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Usługi dodatkowe

Do każdego komputera kupowanego w GameRagon.pl możesz zamówić wybrane usługi dodatkowe. Usługi można wybrać bezpośrednio z poziomu konfiguratora. Oto one:

Gwarancja 0 bad pixeli

Gwarancja 0 bad pixeli Każdy laptop i komputer All-in-One jest przed wysyłką sprawdzany pod kątem występowania tzw. bad pixeli. Jako jedyni w Polsce oferujemy usługę dodatkową polegającą na ochronie sprzętu przed bad pixelami przez trzy miesiące, rok lub dwa lata od zakupu.

Wymiana matrycy to jedna z bardziej kosztownych napraw. Niestety, często jest jedyną metodą na usunięcie tzw. bad pixeli, czyli martwych lub intensywnie świecących punktów na matrycy LCD. Bad pixel na środku ekranu jest rzeczą wysoce irytującą, szczególnie podczas intensywnej rozgrywki. Chociaż każdy sprzęt zakupiony w GameRagon.pl jest sprawdzany, pixel może uszkodzić się także po dłuższym czasie użytkowania. Dlatego właśnie oferujemy specjalne pakiety gwarancyjne, zapewniające ochronę przed bad pixelami:

  • gwarancja 0 bad pixeli na 3 miesiące
  • gwarancja 0 bad pixeli na 1 rok
  • gwarancja 0 bad pixeli na 2 lata

Wykupując którąś z tych usług, możesz mieć pewność, że choćby jeden bad pixel zostanie uznany za podstawę do naprawy urządzenia. Na komputerze z GameRagon.pl możesz cieszyć obrazem bez bad pixeli.

Wymiana pasty termoprzewodzącej

Wymiana pasty termoprzewodzącej Dobre chłodzenie podzespołów to jedna z kluczowych kwestii technicznych przy budowie nowoczesnej maszyny dla gracza. Wydajne podzespoły zwykle wydzielają dużo ciepła, które należy skutecznie odprowadzić. Do tego służą radiatory i wentylatory, nie można jednak pominąć niepozornej, często wręcz niedocenianej, pasty termoprzewodzącej. Jej zadanie to jak najlepsze przekazywanie ciepła z procesora lub układu graficznego do położonego nań radiatora. Im skuteczniejsza pasta, tym więcej energii trafia poza elektronikę. Dzięki temu można też pokusić się o overclocking.

W GameRagon.pl na Twoje życzenie możemy zmienić standardową pastę termoprzewodzącą na wysokowydajną, cenioną przez overclockerów pastę Noctua NT-H1. Różnica w temperaturach, jaką można osiągnąć za pomocą tej pasty w stosunku do pasty standardowej, może wynieść nawet kilka stopni!

Priorytetowa realizacja

Priorytetowa realizacja Realizacja zamówień w GameRagon.pl to nie tylko prosta wysyłka. To także wnikliwa kontrola jakości oraz bogaty wachlarz dodatkowych opcji, co oczywiście trwa. Zwykle cała procedura zajmuje około 3-4 dni roboczych. Czasem jednak istnieje konieczność, by otrzymać sprzęt błyskawicznie. Można samodzielnie nadać zamówieniu wyższy niż standardowo priorytet. Masz wówczas pewność, że Twoje zamówienie jest realizowane w pierwszej kolejności na każdym etapie realizacji. Realizacja zamówień priorytetowych trwa do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Przenoszenie danych

Przenoszenie danych No i nareszcie, decyzja podjęta, kupujesz nowy komputer. Ale zaraz, przecież na starej maszynie jest tak wiele rzeczy, z których nie chcesz rezygnować! W GameRagon.pl proponujemy Ci za niewielką dopłatą przeniesienie danych ze starego komputera na nowy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność całego procesu. Usługa obejmuje m.in. przenoszenie plików, poczty elektronicznej, oprogramowania i ustawień przeglądarek internetowych z dotychczas używanego komputera na nowy.

Pendrive odzyskiwania systemu

Pendrive odzyskiwania systemu Standardowo do każdego notebooka, desktopa lub All-in-One kupionego w GameRagon.pl dodajemy płytę odzyskiwania systemu. Jednakże płyty, jak wszyscy wiemy, łatwo ulegają uszkodzeniom, są duże i niezbyt wygodne - poza tym nieco już wyszły z użycia. Co innego mały, szybki i poręczny pendrive. Odzyskiwanie systemu z pendrive'a trwa mniej czasu niż z płyt. Opcjonalnie można wybrać przy zakupie właśnie pendrive odzyskiwania systemu. Wówczas znajdziesz go razem z zamówionym komputerem. Jeżeli zaistnieje kiedyś konieczność reinstalacji, zrobisz to sprawnie i szybko.

Ubezpieczenie komputera

Ubezpieczenie komputera Komputery stacjonarne i laptopy gamingowe muszą sprostać nie lada wyzwaniom. Gorące i zimne napoje, przegrzanie, przepięcie w sieci elektrycznej, upadki, pęknięcia czy wreszcie złodzieje. To wszystko czyha na komputery i laptopy gamingowe. Jeżeli zabieramy sprzęt np. na turnieje, ryzyko uszkodzenia rośnie jeszcze bardziej. Nigdy nie wiemy, co przytrafi się np. podczas transportu.

Dlatego właśnie proponujemy wybór dodatkowego pakietu ubezpieczenia i rozszerzenia gwarancji. Warto zadbać o swój komputer na wypadek uszkodzeń lub kradzieży, których zwykle się nie spodziewamy. W pakiecie można także przedłużyć gwarancję na komputer. Sprzęt gamingowy nie należy do tanich, zdecydowanie zatem wypada pomyśleć o jego bezpieczeństwie, zanim wydarzy się coś złego.