Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Certyfikaty

GameRagon.pl oferuje sprzęt wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji. Nie jest to najtańszy z możliwych kanałów pozyskiwania sprzętu, ale - w przeciwieństwie do nieoficjalnych i pokątnych źródeł - zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i pewność uprawnień gwarancyjnych oraz wsparcie ze strony producenta.

Aby móc sprzedawać sprzęt konkurencyjny cenowo, zabiegamy o możliwie najlepsze relacje z producentami. W tym celu aktywnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach, na których podnosimy nasze kompetencje w zakresie wiedzy o sprzedawanych przez nas produktach. Korzystacie na tym i Wy, zyskując profesjonalną, rzetelną obsługę. Nasze starania i osiągnięcia potwierdzają zamieszczone poniżej certyfikaty.

Certyfikaty i autoryzacje producentów sprzętu:

Certyfikat Acer dla GameRagon.pl Certyfikat AMD partner program select dla GameRagon.pl Certyfikat Asus dla GameRagon.pl Certyfikat Dell dla GameRagon.pl Certyfikat Fujitsu dla GameRagon.pl Certyfikat HP dla GameRagon.pl Certyfikat Intel dla GameRagon.pl Certyfikat Lenovo dla GameRagon.pl Certyfikat Toshiba dla GameRagon.pl Certyfikat ISO 9001 dla GameRagon.pl