Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

O nas

Logo GameRagon.pl Lubimy naszą pracę. Na co dzień jesteśmy ekspertami w zakresie sprzętu komputerowego dla odbiorców biznesowych. Biznesowe laptopy, zaawansowane stacje robocze, wyspecjalizowane ultrabooki, to wszystko nie ma przed nami tajemnic. Znacie nas jako kuzniewski.pl.

Jest jednak czas na pracę i czas na odpoczynek. Większość z nas wychowywała się w erze początków gier na PC. Pamiętamy emocje, jakie wzbudzał Prehistoryk. Wciąż mamy w głowach muzykę z Warcrafta II. Nadal czujemy radość, jaką dały nasze pierwsze fragi w Unreal Tournament. Oraz oczywiście wiemy, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Uwielbiamy relaks przy dobrych grach. Grywamy nadal, mimo iż czasu mamy mniej niż kiedyś. Gramy, bo gry to pasja i rozrywka. Czy Ty też grasz?

Jeżeli tak, to GameRagon.pl stworzyliśmy dla Ciebie. Jasne, to sklep z komputerami. Tyle, że inny niż wszystkie. To właśnie w GameRagon.pl cały asortyment został dobrany specjalnie dla ludzi takich jak Ty i my. Dla graczy. Nigdzie indziej nie znajdziesz takich możliwości personalizacji sprzętu, zmiany parametrów czy wykonywanych dodatkowych usług.

Gry są jedną z najprzyjemniejszych rozrywek, a komfortowe granie wymaga odpowiedniego sprzętu. My pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania. Oferujemy nie tylko komputery, ale też bogate zestawy akcesoriów. Gamingowe myszy, klawiatury, podkładki czy słuchawki, a nawet fotele. Wszystko posortowane i opisane z dbałością o szczegóły wyniesioną z rynku biznesowego.

Jeżeli odwiedzasz eventy gamingowe, zapewne nas spotkasz. Przyjdź i zobacz co mamy, zagraj z nami. Możesz też śmiało podpytać o nowości sprzętowe.

W GameRagon.pl znajdziesz także ciekawe relacje oraz sporo informacji o sprzęcie gamingowym. Nowości, premiery i testy. Będziesz na bieżąco, bez konieczności poszukiwania informacji w wielu miejscach w Sieci. Zachęcamy Cię serdecznie także do dyskutowania z nami na serwisach społecznościowych. Pojawiają się tam promocje i konkursy, w których zdecydowanie warto brać udział.