Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Sposoby płatności

W GameRagon.pl udostępniamy wiele możliwości na dokonanie płatności. Stosujemy przejrzyste zasady naliczania opłat za poszczególne formy realizacji zamówień.

Przelew na konto

To podstawowa i najchętniej wybierana forma płatności. Przelew można wykonać przez Internet - korzystając z bankowości elektronicznej lub tradycyjnie - w placówce banku lub poczty.

Karta płatnicza lub przelew online

Podstawowa forma przesyłki, czyli transport kurierem UPS bądź DHL, kosztuje 19 zł. Akceptujemy także płatności kartami płatniczymi i przelewami online. Z tej formy mogą skorzystać zarówno osoby kupujące przez Internet, jak i te, które zdecydują się na odbiór osobisty w jednym z naszych punktów odbioru. Ta forma płatności powoduje doliczenie 1-procentowej prowizji, ale nie większej niż 30 zł brutto.

Pobranie

W GameRagon.pl akceptujemy także płatność przy odbiorze przesyłki kurierskiej. Tzw. Pobranie jest dostępne dla każdego produktu obecnego w naszym sklepie. Wybór tej formy płatności powoduje zwiększenie opłaty za transport o 10 złotych brutto.

Gotówka

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać płatność gotówką przy odbiorze osobistym. Odbierając towar w punkcie w Poznaniu lub we Wrocławiu, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wysyłką.

Leasing

Wiemy, jak przydatną możliwością dla firm jest finansowanie zakupów poprzez leasing. W GameRagon.pl zapewniamy wsparcie w wypełnieniu dokumentów oraz umożliwiamy zakup leasingowy. Więcej informacji na temat tej formy zakupu można znaleźć tutaj.