Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Bezpieczeństwo dostawy

Chcemy, by każdy sprzęt zamówiony u nas dotarł do odbiorcy szybko, sprawnie i bez najmniejszego urazu. Mając na uwadze to, że komputer nieraz musi przejechać setki kilometrów, dokładamy wszelkich starań by możliwie solidnie zabezpieczyć sprzęt przed wysyłką. W tym celu stosujemy specjalnie przygotowane, firmowe opakowania transportowe, dopasowane do wielkości zakupionego towaru. Jako wypełnienia używamy foliowych komór z powietrzem.

Mimo świetnego zabezpieczenia w transporcie, wiemy że wszystko może się zdarzyć. Dlatego postaraliśmy się o dodatkowe, mniej bezpośrednie zabezpieczenie przesyłek. Każda paczka wysyłana z GameRagon.pl jest objęta ubezpieczeniem. Jeśli więc kurier nie stanie na wysokości zadania, zajmiemy się problemem.

Jeżeli opakowanie będzie budziło zastrzeżenia, nosiło ślady wgnieceń lub zalania, prosimy nie otwierać paczki. Masz bowiem prawo do otwarcia paczki w obecności kuriera. Kurier ma obowiązek zapewnić taką możliwość. Jeżeli okaże się, że przesyłka została naruszona, a zakupiony sprzęt doznał uszkodzeń, prosimy o spisanie z kurierem stosownego protokołu.