Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Klawiatury Genesis - szeroki wybór i atrakcyjne ceny

27-11-2018, 10:54

Klawiatury GenesisZnana graczom firma Genesis, oprócz myszy, podkładek, słuchawek czy gamingowych foteli, ma także w swojej ofercie całkiem sporo klawiatur. Wśród nich znajdziemy zarówno ekonomiczne rozwiązania membranowe, jak i bardziej zaawansowane, lubiane w tym segmencie klawiatury mechaniczne.

Z membranowych na pewno warto wymienić model Rhod 400 RGB NKG-0993, który w naprawdę niewielkiej cenie oferuje pełne podświetlenie RGB, co zdecydowanie uatrakcyjni każde gamingowe centrum dowodzenia. Warto też zauważyć, że konstrukcję klawiatury wzmocniono aluminiowymi klamrami, co ma wpływ na jej wytrzymałość i żywotność.

Także najtańsza z mechanicznych klawiatur prezentuje się dość ciekawie - jest to model Thor 300 TKL US Green NKG-0945 korzystający z przełączników Outemu Blue. Dzięki rezygnacji z bloku numerycznego osiągnięto zgrabne, kompaktowe rozmiary, a całość wzbogacono ponadto gustownym zielonym podświetleniem.

klawiatury gamingoweNajbardziej zaawansowana z klawiatur Genesis to RX85 RGB Kalih Brown US Layout NKG-0959 z wygodnym podnadgarstnikiem oraz potencjometrem w prawym górnym rogu. Jak wskazuje nazwa akcesorium, konstrukcja korzysta z przełączników Kalih Brown i posiada pełne podświetlenie RGB.

Zapraszamy do zakupów.Pozostałe aktualności


Akcesoria Gamdias - dobre wykonanie w atrakcyjnej cenie (15-07-2019, 10:35)

GamdiasGamdias, szukając nazw dla swoich produktów, postanowił zainspirować się grecką mitologią, czego efektem są takie urządzenia jak mysz Gamdias Hades Laser GMS7011. Gracze obawiający się takich antycznych inspiracji mogą być jednak spokojni - to nowoczesne urządzenia cechujące się w dodatku świetnym stosunkiem jakości do ceny.

więcej...
Fotele gamingowe - komfortowe granie bez bólu pleców (08-05-2019, 14:11)

fotel gamingowyNiech pierwszy rzuci kamieniem, komu nigdy nie zdarzyło się spędzić połowy dnia (a czasem i całego dnia) na graniu. Niestety taką wielogodzinną sesję gamingową możemy odczuć w postaci bólu pleców, na szczęście jest i sposób na to - ergonomiczne fotele gamingowe.

więcej...
Torby i plecaki na laptopy w GameRagon (15-04-2019, 14:02)

targusNotebooki gamingowe nie należą do tanich urządzeń. Nic zatem dziwnego, że uwielbiający swój sprzęt gracze pragną maksymalnego bezpieczeństwa podczas przenoszenia swoich maszyn - takie gwarantują im dedykowane do laptopów torby i plecaki.

więcej...
Monitory z odświeżaniem 144 Hz w GameRagon (27-03-2019, 11:27)

Acer Predator XB1Gdy podzespoły naszego komputera są na tyle mocne, że zwykłe odświeżanie na poziomie 60 Hz nie robi na nim wrażenia, pora sięgnąć po wyższą częstotliwość i zainwestować w dobry gamingowy monitor.

więcej...
MSI GS65 Stealth - ostry i cienki niczym brzytwa (12-03-2019, 16:39)

MSI GS65 StealthPrzez ostry rozumiemy oczywiście potwornie wydajny, a przez cienki… cóż, cienki. MSI GS65 Stealth posiada mocny procesor oraz pełno pamięci operacyjnej, a nad tym wszystkim stoi zaawansowany układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1070 o 8 GB vRAM. Laptop ma zaledwie 18 mm grubości i waży mniej niż 2 kg.

więcej...