Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Monitory Asus - pełne spektrum możliwości

31-08-2018, 14:18

Asus ROG SwiftW sklepie GameRagon dostępne jest całe mnóstwo monitorów Asus. Dzięki tak szerokiej ofercie z pewnością będą Państwo w stanie znaleźć monitor idealnie dopasowany do Państwa gamingowych potrzeb.

Tajwańczycy proponują zarówno najbardziej podstawowe modele, obszerną gamę pośrednich rozwiązań oraz te maksymalnie zaawansowane technologicznie, o ogromnych rozdzielczościach i przekątnych, na których znane już przez nas gry mogą dać nam zupełnie nowe doznania.

Należy zauważyć, że szeroki wybór obejmuje też różne złącza i dodatkowe technologie obrazu, jak np. wysoka częstotliwość odświeżania przekraczająca standardowe 60 Hz czy ceniony przez graczy G-Sync.

Najbardziej podstawowe modele reprezentują technologię TN i cechują się niewielkimi przekątnymi rzędu 21,5 czy 24 cale. Podstawowa rozdzielczość to naturalnie Full HD. Tutaj znajdziemy zatem takie monitory jak Asus VP228H 21,5" czy Asus VP247T 23,6".

monitor AsusBardziej zawansowane monitory to np. dysponujący panelem IPS model Asus PA238Q 23" czy odświeżający obraz 144 razy na sekundę model Asus VG248QE 24". Ten ostatni pozwala nawet na użycie okularów NVIDIA 3D Vision 2, które pozwalają stworzyć trójwymiarowy obraz znany z kin we własnych czterech kątach.

Najlepsze, ale i przy tym - co zrozumiałe - najdroższe monitory Asus to Asus PG279Q 27" oraz Asus ROG Swift PG348Q 34". Zarówno pierwszy, jak i drugi zostały przetestowane na naszym portalu technologicznym lab-kuzniewski.pl, gdzie potwierdzono ich wyszukane parametry i najwyższą jakość. Zapraszamy do zakupów.Pozostałe aktualności


Akcesoria Gamdias - dobre wykonanie w atrakcyjnej cenie (15-07-2019, 10:35)

GamdiasGamdias, szukając nazw dla swoich produktów, postanowił zainspirować się grecką mitologią, czego efektem są takie urządzenia jak mysz Gamdias Hades Laser GMS7011. Gracze obawiający się takich antycznych inspiracji mogą być jednak spokojni - to nowoczesne urządzenia cechujące się w dodatku świetnym stosunkiem jakości do ceny.

więcej...
Fotele gamingowe - komfortowe granie bez bólu pleców (08-05-2019, 14:11)

fotel gamingowyNiech pierwszy rzuci kamieniem, komu nigdy nie zdarzyło się spędzić połowy dnia (a czasem i całego dnia) na graniu. Niestety taką wielogodzinną sesję gamingową możemy odczuć w postaci bólu pleców, na szczęście jest i sposób na to - ergonomiczne fotele gamingowe.

więcej...
Torby i plecaki na laptopy w GameRagon (15-04-2019, 14:02)

targusNotebooki gamingowe nie należą do tanich urządzeń. Nic zatem dziwnego, że uwielbiający swój sprzęt gracze pragną maksymalnego bezpieczeństwa podczas przenoszenia swoich maszyn - takie gwarantują im dedykowane do laptopów torby i plecaki.

więcej...
Monitory z odświeżaniem 144 Hz w GameRagon (27-03-2019, 11:27)

Acer Predator XB1Gdy podzespoły naszego komputera są na tyle mocne, że zwykłe odświeżanie na poziomie 60 Hz nie robi na nim wrażenia, pora sięgnąć po wyższą częstotliwość i zainwestować w dobry gamingowy monitor.

więcej...
MSI GS65 Stealth - ostry i cienki niczym brzytwa (12-03-2019, 16:39)

MSI GS65 StealthPrzez ostry rozumiemy oczywiście potwornie wydajny, a przez cienki… cóż, cienki. MSI GS65 Stealth posiada mocny procesor oraz pełno pamięci operacyjnej, a nad tym wszystkim stoi zaawansowany układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1070 o 8 GB vRAM. Laptop ma zaledwie 18 mm grubości i waży mniej niż 2 kg.

więcej...