Sprawdź ofertę Saelic - notebooków na bazie Clevo o najwyższej wydajności i najlepszych podzespołach

Gamepady Genesis - gamingowy must-have

07-02-2018, 12:09

gamepad PC Do oferty GameRagon dodaliśmy kolejne akcesoria - tym razem gamepady Genesis. Każdy wielbiciel bijatyk, slasherów czy sportówek typu FIFA powinien mieć tego typu urządzenie w swoim gamingowym arsenale, nawet jeżeli grywa w takie gatunki sporadycznie.

W takie gry spokojnie można grać na klawiaturze i dobrze sobie radzić. Można jednak zainwestować niewielkie pieniądze w gamepada i zacząć radzić sobie wyśmienicie, wyprowadzając nawet najbardziej skomplikowane combosy i kręcąc zaawansowane tricki z piłką. Poza tym analogowe drążki obecne w padach dają o wiele więcej możliwości niż standardowe 8 kierunków, które jesteśmy w stanie wyznaczyć za pomocą klawiszy WSAD, co ma duże znaczenie na wszelkich wirtualnych boiskach.

pad GenesisSpośród gamepadów Genesis każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Podział jest dość prosty - mamy do wyboru pady z klasycznym układem znanym z DualShocków od PlayStation oraz te z układem znanym z Xboxów, a więc z lewym analogiem zamienionym miejscem z krzyżakiem. Do tego każdy z nich dostępny jest w wersji przewodowej bądź bezprzewodowej. Warto dodać, że wszystkie urządzenia pracują w trybie XInput albo DirectInput oraz mogą pochwalić się wbudowanym systemem wibracji.

Zapraszamy do zakupów.Pozostałe aktualności


MSI GP62 - atrakcyjna gamingówka z GTX 1050 (16-08-2018, 11:04)

MSI GP62MSI wie, czym kusić graczy - notebooki tajwańskiego producenta łączy niepowtarzalny design oraz wysokiej jakości dodatki, dzięki czemu nawet podstawowe modele i tak znajdują nabywców. Nie inaczej jest w przypadku serii GP62.

więcej...
Plecaki i torby w GameRagon (07-08-2018, 14:56)

plecaki dla graczyNotebooki gamingowe to często bardzo solidne maszyny, jeżeli jednak wybieramy się na LAN party albo po prostu bierzemy laptopa do pracy czy na uczelnię, to przyda się do tego porządny plecak lub torba.

więcej...
HP Omen 15 - gamingowy demon (02-08-2018, 09:39)

HP OmenOmen to klasyczny horror w reżyserii Richarda Donnera z 1976 roku, tymczasem HP Omen 15 to gamingowe notebooki od znanego producenta z Kalifornii. Agresywny design idzie tu w parze z okropnie dobrymi dodatkami i konkretną wydajnością, a zatem… można się bać.

więcej...
Akcesoria Gamdias - stylowe i funkcjonalne (26-07-2018, 16:00)

GamdiasGamdias, szukając nazw dla swoich produktów, postanowił zainspirować się grecką mitologią, czego efektem jest np. mysz Gamdias Hades Laser GMS7011 czy klawiatura Gamdias Ares GKB6010. Gracze obawiający się takich antycznych inspiracji mogą być jednak spokojni - to nowoczesne urządzenia cechujące się w dodatku świetnym stosunkiem jakości do ceny.

więcej...
Saelic Veni G731 - do komfortowego grania na 17 calach (17-07-2018, 14:56)

Saelic VeniNie ma wątpliwości, że jeżeli chodzi o granie na laptopie, to 17 cali stwarza na tym polu o wiele lepsze warunki niż klasyczne 15 cali. Szczególnie gdy mowa o wysokiej klasy matrycy IPS i wydajnych podzespołach, czyli dokładnie o tym, co oferuje Saelic Veni G731.

więcej...

Ikona Facebook'a