Sprawdź ofertę Saelic - notebooków na bazie Clevo o najwyższej wydajności i najlepszych podzespołach

Zakupy na raty w GameRagon.pl

Raty Sygma Bank na cały asortyment GameRagon.pl

Sklep GameRagon.pl we współpracy z BGŻ BNP PARIBAS przygotował możliwość zakupów laptopów, komputerów stacjonarnych, akcesoriów i podzespołów gamingowych w systemie ratalnym. Dzięki temu możecie nabyć wymarzony sprzęt bez konieczności jednorazowego wydawania dużej kwoty.

Aby dokonać zakupów w systemie ratalnym, należy wykonać cztery proste kroki:

Logo Sygma Bank
  1. Wybierz towar i złóż zamówienie. Jako formę płatności wybierz Raty BGŻ BNP PARIBAS. Pamiętaj o tym, że warunkiem zakupu na raty jest zamówienie produktów za kwotę nie mniejszą niż 150 zł brutto.
  2. Po wybraniu rat wypełnij formularz zamówienia na stronie sklepu GameRagon.pl, a następnie formularz ratalny BGŻ BNP PARIBAS.
  3. Informację o przyznaniu rat oraz umowę kredytową wraz z numerem konta do przelewu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Po odesłaniu do Banku danych, o które zostaniesz poproszony, w korespondencji zwrotnej przesłany zostanie link, który pozwoli na akceptację umowy.
  4. Zamówiony w GameRagon.pl towar zostanie wysłany do Ciebie po akceptacji umowy kredytowej.

Dokonując zakupu w systemie ratalnym, możesz wybrać od 4 do 36 równych, niskooprocentowanych rat. Koszt zakupu na raty to tylko 1% za każdy miesiąc. Oznacza to, że w przypadku rozłożenia płatności na 5 rat koszt wyniesie 5%, a przy 20 ratach całkowity koszt zostanie powiększony o 20%.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do zakupów.

Ikona Facebook'a