Wyselekcjonowana oferta - nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń od renomowanych producentów

Promocja "zestaw PC wROGi konsolom"

Promocja "zestaw PC wROGi konsolom" w GameRagon

W GameRagon nigdy nie ukrywaliśmy, że należymy do PC Master Race, a zalety porządnego desktopa potrafimy wymienić obudzeni w środku nocy. Czasem fani konsol argumentowali, że ich urządzenia zajmują niewiele i estetycznie prezentują się w każdym zakątku domu. W takim przypadku odpowiadamy zawsze "Mini PC!".Niedawno do naszej oferty dodaliśmy zestawy Asus ROG GR8 II - nowość od tajwańskiego producenta, wyposażona w procesory Intel Core i5 7400 albo i7 7700 oraz karty NVIDIA GeForce® GTX 1060. Całość zamknięto w zgrabnej, 30-centymetrowej obudowie o efektywnym podświetleniu.
W promocji "zestaw PC wROGi konsolom" możecie dostać te wyjątkowe komputery w zestawie z monitorem Asus VG245H gratis! Poczujcie pełną moc komputera zamkniętą w rozmiarach konsoli, ciesząc się pełnymi detalami w 24 calach i rozdzielczości Full HD.


Liczba urządzeń objętych promocją jest ograniczona. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić dowolny model Asus ROG GR8 II, a o dodanie monitora Asus VG245H zadbają nasi specjaliści, którzy będą realizować Wasze zamówienie. Zapraszamy do zakupów.