Sprawdź ofertę Saelic - notebooków na bazie Clevo o najwyższej wydajności i najlepszych podzespołach

Gamepady Genesis - gamingowy must-have

07-02-2018, 12:09

gamepad PC Do oferty GameRagon dodaliśmy kolejne akcesoria - tym razem gamepady Genesis. Każdy wielbiciel bijatyk, slasherów czy sportówek typu FIFA powinien mieć tego typu urządzenie w swoim gamingowym arsenale, nawet jeżeli grywa w takie gatunki sporadycznie.

W takie gry spokojnie można grać na klawiaturze i dobrze sobie radzić. Można jednak zainwestować niewielkie pieniądze w gamepada i zacząć radzić sobie wyśmienicie, wyprowadzając nawet najbardziej skomplikowane combosy i kręcąc zaawansowane tricki z piłką. Poza tym analogowe drążki obecne w padach dają o wiele więcej możliwości niż standardowe 8 kierunków, które jesteśmy w stanie wyznaczyć za pomocą klawiszy WSAD, co ma duże znaczenie na wszelkich wirtualnych boiskach.

pad GenesisSpośród gamepadów Genesis każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Podział jest dość prosty - mamy do wyboru pady z klasycznym układem znanym z DualShocków od PlayStation oraz te z układem znanym z Xboxów, a więc z lewym analogiem zamienionym miejscem z krzyżakiem. Do tego każdy z nich dostępny jest w wersji przewodowej bądź bezprzewodowej. Warto dodać, że wszystkie urządzenia pracują w trybie XInput albo DirectInput oraz mogą pochwalić się wbudowanym systemem wibracji.

Zapraszamy do zakupów.Pozostałe aktualności


Asus VivoBook Pro - gaming ze stylem (17-05-2018, 10:47)

Asus VivoBookAsus VivoBook Pro udanie łączy atrakcyjną stylistykę z całkiem przyzwoitymi konfiguracjami, czego efektem jest świetnie prezentujący się notebook, na którym z powodzeniem uruchomimy nawet nowe produkcje.

więcej...
Saelic Veni G422 - gaming w 14 calach (08-05-2018, 09:39)

Saelic ClevoWysokiej jakości matryca, pełnonapięciowe czterordzeniowe jednostki i karta NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti o 4 GB własnej pamięci zamknięte w zaledwie 14-calowej konstrukcji. Saelic Veni G422 to interesująca propozycja dla poszukujących atrakcyjnego sprzętu gamingowego o mniejszych niż zwykle rozmiarach i wadze.

więcej...
HP Omen 15 - gamingowy demon (26-04-2018, 09:32)

HP OmenOmen to klasyczny horror w reżyserii Richarda Donnera z 1976 roku, tymczasem HP Omen 15 to gamingowe notebooki od znanego producenta z Kalifornii. Agresywny design idzie tu w parze z okropnie dobrymi dodatkami i konkretną wydajnością, a zatem… można się bać.

więcej...
MSI GP72 - ciekawa propozycja z GTX 1060 (20-04-2018, 16:37)

MSI GP72Ekran o przekątnej 17,3 cala i karta NVIDIA GeForce GTX 1060 to doskonałe połączenie, zdolne do zapewnienia setek godzin gamingowej rozrywki. Oprócz tych dwóch elementów MSI GP72 może w dodatku pochwalić się atrakcyjną stylistyką i świetnym wykończeniem.

więcej...
Akcesoria Gamdias - stylowe i funkcjonalne (17-04-2018, 17:48)

GamdiasGamdias, szukając nazw dla swoich produktów, postanowił zainspirować się grecką mitologią, czego efektem jest np. mysz Gamdias Hades Laser GMS7011 czy klawiatura Gamdias Ares GKB6010. Gracze obawiający się takich antycznych inspiracji mogą być jednak spokojni - to nowoczesne urządzenia cechujące się w dodatku świetnym stosunkiem jakości do ceny.

więcej...

Ikona Facebook'a