Sprawdź ofertę Saelic - notebooków na bazie Clevo o najwyższej wydajności i najlepszych podzespołach

Gamepady Genesis - gamingowy must-have

07-02-2018, 12:09

gamepad PC Do oferty GameRagon dodaliśmy kolejne akcesoria - tym razem gamepady Genesis. Każdy wielbiciel bijatyk, slasherów czy sportówek typu FIFA powinien mieć tego typu urządzenie w swoim gamingowym arsenale, nawet jeżeli grywa w takie gatunki sporadycznie.

W takie gry spokojnie można grać na klawiaturze i dobrze sobie radzić. Można jednak zainwestować niewielkie pieniądze w gamepada i zacząć radzić sobie wyśmienicie, wyprowadzając nawet najbardziej skomplikowane combosy i kręcąc zaawansowane tricki z piłką. Poza tym analogowe drążki obecne w padach dają o wiele więcej możliwości niż standardowe 8 kierunków, które jesteśmy w stanie wyznaczyć za pomocą klawiszy WSAD, co ma duże znaczenie na wszelkich wirtualnych boiskach.

pad GenesisSpośród gamepadów Genesis każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Podział jest dość prosty - mamy do wyboru pady z klasycznym układem znanym z DualShocków od PlayStation oraz te z układem znanym z Xboxów, a więc z lewym analogiem zamienionym miejscem z krzyżakiem. Do tego każdy z nich dostępny jest w wersji przewodowej bądź bezprzewodowej. Warto dodać, że wszystkie urządzenia pracują w trybie XInput albo DirectInput oraz mogą pochwalić się wbudowanym systemem wibracji.

Zapraszamy do zakupów.Pozostałe aktualności


Klawiatury mechaniczne Corsair - do poważnego gamingu (21-02-2018, 16:29)

klawiatury Corsair Amerykańskie przedsiębiorstwo Corsair wyrobiło swoją markę dostarczając pamięci RAM, obecnie jednak ich logo możemy dostrzec także na zaawansowanych rozwiązaniach gamingowych, takich jak wysokiej klasy klawiatury mechaniczne.

więcej...
Asus VivoBook S - ultrabook dla gracza (14-02-2018, 15:46)

Asus VivoBookChoć wszyscy uwielbiamy masywne, drapieżnie wyprofilowane konstrukcje, to czasem tęsknym wzrokiem spoglądamy na smukłe ultrabooki. Interesującym dla graczy ultrabookiem jest Dell XPS 15 9560, jednak trochę odstrasza on ceną. Teraz do grona tego dołącza o wiele atrakcyjniejszy cenowo Asus VivoBook S.

więcej...
Acer Predator Helios 300 - notebookowy drapieżca (09-02-2018, 15:33)

Acer PredatorTajwański Acer kontynuuje swoją zaawansowaną technologicznie serię wysokowydajnych notebooków gamingowych Predator, oferując graczom model Helios 300. Komputer cechuje się agresywną stylistyką, a za jego graficzną moc odpowiada układ NVIDIA GeForce GTX 1060.

więcej...
Lenovo Legion Y720-15 - dopracowany w każdym calu (01-02-2018, 14:31)

Lenovo LegionLegion Y720-15 od chińskiego giganta to laptop, któremu nic nie brakuje. Wykonana głównie z aluminium, atrakcyjnie wyglądająca obudowa kryje w sobie matrycę IPS, wydajne podzespoły, wysokiej jakości system audio, sprawny układ chłodzenia i podświetlaną klawiaturę.

więcej...
Saelic Vidi G762 - konfiguracje z matrycami 120 Hz (30-01-2018, 16:29)

Clevo 120 HzDuże liczby robią wrażenie na każdym, a zwłaszcza na graczach, których szczególnie cieszą coraz większe częstotliwości taktowania, rozdzielczości i klatki na sekundę. Na pewno docenią oni, że do sklepu GameRagon dodaliśmy nowe modele Saelic Vidi G762 z matrycami 120 Hz.

więcej...

Ikona Facebook'a