• 801 000 453
  • 61 628 06 18

Sprawdź ofertę laptopów gamingowych Saelic - najwyższa wydajność i 3-letnia gwarancja on-site!

Gigabyte Sabre 15

05-07-2017, 16:58

fotel SPC GearDo oferty sklepu GameRagon został dodany 15,6-calowy Gigabyte Sabre 15. To bardzo atrakcyjnie wyglądający notebook, którego podstawą wydajności jest karta NVIDIA GeForce® GTX 1050 Ti.

Konstrukcja ma 27 mm grubości i waży 2,5 kg. Na pierwszy rzut oka sprzęt prezentuje się raczej powściągliwie, chociaż nie można odmówić uroku żłobieniom na klapie notebooka i wkomponowanemu w nią logu Gigabyte. Po uruchomieniu komputera staje się jednak jasne, że mamy do czynienia ze sprzętem zaprojektowanym z myślą o graczach, a to za sprawą bardzo efektownie wyglądającej klawiatury o wielokolorowym podświetleniu.

Matryca ma 15,6 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Wykonano ją w technologii IPS, co jest gwarantem doskonałej jakości obrazu i szerokich kątów widzenia. Sercem komputera jest Intel Core i7 7700HQ, który współpracuje z maksymalnie 32 GB pamięci RAM. Układ GPU to wspomniany we wstępie NVIDIA GeForce® GTX 1050 Ti o 4 GB własnej pamięci. Dane pomieścimy na dysku SSD M.2 (także PCIe NVMe) oraz 2,5-calowym HDD bądź kolejnym SSD.

Gigabyte Sabre 15Przy okazji pisania o Gigabyte Sabre 15 nie można nie wspomnieć o pozostałych notebookach tej marki dostępnych w GameRagon. Gigabyte Aero 14 to zjawiskowy 14-calowy laptop dla graczy, o czym najlepiej świadczy NVIDIA GeForce® GTX 1060 na pokładzie. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, zielonym oraz pomarańczowym.

Z kolei wśród Gigabyte'ów o oznaczeniu P czekają na nas maszyny w rozmiarze od 14 do 17 cali. Najmocniejsze wśród nich - P57X - mogą pochwalić się wyposażeniem w karty NVIDIA GeForce® GTX 1070, co oznacza potężną wydajność i oszałamiające liczby FPS-ów w grach.

Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań prosimy o kontakt.Pozostałe aktualności


Zakupy tylko za pobraniem (01-08-2017, 14:51)
Do odwołania zakupy w sklepie kuzniewski.pl można dokonywać wyłącznie w formie pobrania, a więc zapłata następuje przy odbiorze paczki u kuriera.więcej...
Opóźnienia w realizacji, wniosek o upadłość (01-08-2017, 14:47)

Szanowni Państwo,

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich Państwa co do których nastąpiły opóźnienia w realizacji zamówień lub zwrotu środków. Sytuacja ta nie jest spowodowana przez naszą firmę, a przez dramatyczną i niespodziewaną zapaść w branży IT w Polsce. Na różnych etapach łańcucha dostaw powstały olbrzymie zatory płatnicze co utrudnia pozyskanie towaru. Sytuacji nie ułatwiają zaległości w stosunku do naszej firmy ze strony niektórych kontrahentów.

Doprowadziło to, do przejściowej mam nadzieję, utraty płynności finansowej przez firmę kuzniewski.pl. W tych okolicznościach przepisy polskiego prawa nie pozostawiają mi wyboru. Jestem zmuszony do wszczęcia postępowania upadłościowego.

Do podjęcia odpowiednich decyzji przez sąd w odniesieniu do zarządu majątkiem firmy, to w miarę możliwości przede wszystkim spłacania przez moich dłużników swoich należności, będziemy realizować Państwa zamówienia.

Po podjęciu decyzji przez sąd, działania te będzie wykonywać wyznaczony organ. Jednocześnie zapewniam Państwa, że majątek firmy w pełni wystarcza na zaspokojenie wszystkich jej zobowiązań.

Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

Dariusz Kuźniewski

więcej...
MSI GS63VR oraz GS73VR w nowych konfiguracjach (14-07-2017, 15:18)

laptopy MSISeria GS od tajwańskiego MSI to jego najbardziej mobilna, najsmuklejsza propozycja. Ofertę tych wysokiej jakości notebooków dla graczy powiększyliśmy o konfiguracje z kartami NVIDIA GeForce® GTX 1070 i ekranami 4K.

więcej...
Laptopy Saelic - nowe konfiguracje (30-06-2017, 12:31)

Laptopy Saelic w nowych konfiguracjachBogata oferta notebooków Saelic stała się jeszcze bogatsza za sprawą dodania konfiguracji z matrycami o rozdzielczości 4K oraz panelami odświeżającymi z częstotliwością 120 Hz. Część Saeliców posiadać też będzie na pokładzie jednostki Core i7 7820HK.

więcej...
Fotele dla graczy SPC Gear w GameRagon (14-06-2017, 11:46)

fotel SPC GearDo komfortowego grania przez kilka godzin potrzebujemy nie tylko ergonomicznej myszy i klawiatury czy dobrego monitora, ale też odpowiedniej pozycji przed naszym komputerem. Do oferty GameRagon dodano zaawansowane gamingowe fotele SPC Gear.

więcej...

Ikona Facebook'a