Sprawdź ofertę Saelic - notebooków na bazie Clevo o najwyższej wydajności i najlepszych podzespołach

Gigabyte Sabre 15

05-07-2017, 16:58

fotel SPC GearDo oferty sklepu GameRagon został dodany 15,6-calowy Gigabyte Sabre 15. To bardzo atrakcyjnie wyglądający notebook, którego podstawą wydajności jest karta NVIDIA GeForce® GTX 1050 Ti.

Konstrukcja ma 27 mm grubości i waży 2,5 kg. Na pierwszy rzut oka sprzęt prezentuje się raczej powściągliwie, chociaż nie można odmówić uroku żłobieniom na klapie notebooka i wkomponowanemu w nią logu Gigabyte. Po uruchomieniu komputera staje się jednak jasne, że mamy do czynienia ze sprzętem zaprojektowanym z myślą o graczach, a to za sprawą bardzo efektownie wyglądającej klawiatury o wielokolorowym podświetleniu.

Matryca ma 15,6 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Wykonano ją w technologii IPS, co jest gwarantem doskonałej jakości obrazu i szerokich kątów widzenia. Sercem komputera jest Intel Core i7 7700HQ, który współpracuje z maksymalnie 32 GB pamięci RAM. Układ GPU to wspomniany we wstępie NVIDIA GeForce® GTX 1050 Ti o 4 GB własnej pamięci. Dane pomieścimy na dysku SSD M.2 (także PCIe NVMe) oraz 2,5-calowym HDD bądź kolejnym SSD.

Gigabyte Sabre 15Przy okazji pisania o Gigabyte Sabre 15 nie można nie wspomnieć o pozostałych notebookach tej marki dostępnych w GameRagon. Gigabyte Aero 14 to zjawiskowy 14-calowy laptop dla graczy, o czym najlepiej świadczy NVIDIA GeForce® GTX 1060 na pokładzie. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, zielonym oraz pomarańczowym.

Z kolei wśród Gigabyte'ów o oznaczeniu P czekają na nas maszyny w rozmiarze od 14 do 17 cali. Najmocniejsze wśród nich - P57X - mogą pochwalić się wyposażeniem w karty NVIDIA GeForce® GTX 1070, co oznacza potężną wydajność i oszałamiające liczby FPS-ów w grach.

Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań prosimy o kontakt.Pozostałe aktualności


Akcesoria Tt eSports - szeroki wybór (07-11-2017, 11:10)

Tt eSportsAkcesoria spod znaku Tt eSports przeznaczone są - jak wskazuje ich nazwa - dla uczestniczących w profesjonalnych zmaganiach z innymi graczami bądź przynajmniej do tego poziomu aspirujących. Na użytkowników czekają fachowe myszy, podkładki, klawiatury i słuchawki.

więcej...
Asus ROG Swift PG348Q 34" - zanurz się w świecie gry (07-11-2017, 08:55)

Asus ROG Swift PG348QPanoramiczny format 21:9 i wyśmienita jakość obrazu oraz szerokie kąty widzenia gwarantowane przez zastosowanie technologii IPS, do tego wysoka rozdzielczość UW-QHD (3440 x 1440 pikseli), odświeżanie na poziomie 100 Hz i NVIDIA G-Sync. Monitor ROG Swift PG348Q 34" od Asusa to sprzęt jedyny w swoim rodzaju.

więcej...
Dell XPS - wydajność w parze z elegancją (07-11-2017, 08:53)

Dell XPS na GameRagonUltrabookom Dell XPS daleko do typowych gamingowych maszyn, jednak obecne ich pokładzie karty NVIDIA GeForce® GTX 1050 pozwolą pograć, nie tracąc przy tym biznesowego szyku.

więcej...
Wznowienie działalności sklepu (02-11-2017, 16:41)

Po 3 miesiącach przerwy sklepy kuzniewski.pl i GameRagon.pl wznawiają działalność. Operatorem sklepu została spółka, która wynajęła własność intelektualną, aby działalność gospodarcza kuzniewski.pl Dariusz Kuźniewski mogła przejść proces sanacyjny. Musimy dokonać jeszcze poprawek na stronie internetowej oraz częściowo odświeżyć asortyment, niemniej jednak zamówienia klientów są realizowane.


W naszych planach sklep kuzniewski.pl ma powrócić do źródeł. Skupić się na tych grupach towarowych, w których ma największe kompetencje oraz postawić na internetowy kanał kontaktu z klientem. Dlatego też priorytetem w kontakcie będzie komunikacja mailowa lub poprzez formularze internetowe. Dzięki temu klient ma otrzymać najwyższej jakości odpowiedzi i najlepsze doradztwo na rynku. Uzupełnieniem tego będzie oczywiście dużo modeli sprzętu do wyboru, możliwość jego konfiguracji oraz przygotowanie go pod potrzeby konkretnego klienta. Liczymy, że spełnimy Państwa oczekiwania i zapraszamy do współpracy.


Jesteśmy otwarci na krytykę, dlatego też prosimy, aby wszelkie uwagi, sugestie i pomysły na poprawienie lub usprawnienie działania sklepu nie zachowywać dla siebie, ale podzielić się nimi z nami, przesyłając je na adres pomysly@kuzniewski.pl.

więcej...
Przygotowanie wniosku o sanację (02-11-2017, 16:39)

Firma kuzniewski.pl Dariusz Kuźniewski jest pod koniec przygotowywania wniosku o sanację. Zostali znalezieni inwestorzy, którzy chcą pomóc firmie w działaniu. Są to znane podmioty, o wieloletniej historii obecności na rynku. Z przyczyn oczywistych nie można dołączyć inwestora do formy prawnej działalności gospodarczej. Dlatego też, aby utrzymać wartość sklepów kuzniewski.pl i GameRagon.pl, zostaną one wynajęte spółce, która będzie płaciła miesięczny czynsz za wynajem własności intelektualnej, który to zostanie przeznaczony na zaspokojenie wierzycieli.


Według naszej wiedzy wszyscy wierzyciele zostali poinformowani o planach złożenia wniosku o sanację i o wysokości wierzytelności. Jeżeli kogoś pominęliśmy albo doszło do jakiejś pomyłki, to prosimy o kontakt na adres sanacja@kuzniewski.pl.

więcej...

Ikona Facebook'a