Sprawdź ofertę Saelic - notebooków na bazie Clevo o najwyższej wydajności i najlepszych podzespołach

Laptopy Saelic - nowe konfiguracje

30-06-2017, 12:31

Laptopy Saelic w nowych konfiguracjachBogata oferta notebooków Saelic stała się jeszcze bogatsza za sprawą dodania konfiguracji z matrycami o rozdzielczości 4K oraz panelami odświeżającymi z częstotliwością 120 Hz. Część Saeliców posiadać też będzie na pokładzie jednostki Core i7 7820HK.

Matryce o rozdzielczości 4K znajdziemy w 17-calowych konstrukcjach wyposażonych w desktopowe procesory, a więc z literką "D" w nazwie: Vidi G732D P323OM, Vidi G762D VP8VX7, Vidi G772D NEQGI2, Vici G782D 0L3WK4 oraz Vici G792D HQBBVL. Pole robocze o wielkości 3840 x 2160 pikseli docenimy w pracy, gdyż za jego pomocą na naszym ekranie zmieścimy więcej okienek, co przełoży się na naszą produktywność. Nie wspominając oczywiście o doskonałej jakości detali w grach.

Miłośnicy cyfrowej rozrywki - a szczególnie dynamicznych sieciowych strzelanek - będą jednak bardziej zainteresowani konfiguracjami z matrycami 120 Hz, które znajdziemy w trzech modelach: Vidi G732D 34CRTQ, Vidi G762D FAQV73, Vidi G772D PZHYUC. Odświeżanie 120 razy na sekundę pozwoli nam dostrzec każdą zmianę na wirtualnym polu bitwy i odpowiednio na nią zareagować, w konsekwencji dominując nad przeciwnikami.

Laptopy Saelic w nowych konfiguracjachZ kolei w modelach Veni G532 KSJZLU, Veni G732 CH282L i Vidi G762 6X2QIO zainstalowano procesor Intel Core i7 7820HK, a więc odblokowaną mobilną jednostkę o wyższej wydajności niż standardowo spotykany w rozwiązaniach gamingowych Core i7 7700HQ. Zapraszamy do zakupów, gdyby zaś mieli Państwo dowolne pytania, to prosimy o kontakt.

 Pozostałe aktualności


Akcesoria Tt eSports - szeroki wybór (07-11-2017, 11:10)

Tt eSportsAkcesoria spod znaku Tt eSports przeznaczone są - jak wskazuje ich nazwa - dla uczestniczących w profesjonalnych zmaganiach z innymi graczami bądź przynajmniej do tego poziomu aspirujących. Na użytkowników czekają fachowe myszy, podkładki, klawiatury i słuchawki.

więcej...
Asus ROG Swift PG348Q 34" - zanurz się w świecie gry (07-11-2017, 08:55)

Asus ROG Swift PG348QPanoramiczny format 21:9 i wyśmienita jakość obrazu oraz szerokie kąty widzenia gwarantowane przez zastosowanie technologii IPS, do tego wysoka rozdzielczość UW-QHD (3440 x 1440 pikseli), odświeżanie na poziomie 100 Hz i NVIDIA G-Sync. Monitor ROG Swift PG348Q 34" od Asusa to sprzęt jedyny w swoim rodzaju.

więcej...
Dell XPS - wydajność w parze z elegancją (07-11-2017, 08:53)

Dell XPS na GameRagonUltrabookom Dell XPS daleko do typowych gamingowych maszyn, jednak obecne ich pokładzie karty NVIDIA GeForce® GTX 1050 pozwolą pograć, nie tracąc przy tym biznesowego szyku.

więcej...
Wznowienie działalności sklepu (02-11-2017, 16:41)

Po 3 miesiącach przerwy sklepy kuzniewski.pl i GameRagon.pl wznawiają działalność. Operatorem sklepu została spółka, która wynajęła własność intelektualną, aby działalność gospodarcza kuzniewski.pl Dariusz Kuźniewski mogła przejść proces sanacyjny. Musimy dokonać jeszcze poprawek na stronie internetowej oraz częściowo odświeżyć asortyment, niemniej jednak zamówienia klientów są realizowane.


W naszych planach sklep kuzniewski.pl ma powrócić do źródeł. Skupić się na tych grupach towarowych, w których ma największe kompetencje oraz postawić na internetowy kanał kontaktu z klientem. Dlatego też priorytetem w kontakcie będzie komunikacja mailowa lub poprzez formularze internetowe. Dzięki temu klient ma otrzymać najwyższej jakości odpowiedzi i najlepsze doradztwo na rynku. Uzupełnieniem tego będzie oczywiście dużo modeli sprzętu do wyboru, możliwość jego konfiguracji oraz przygotowanie go pod potrzeby konkretnego klienta. Liczymy, że spełnimy Państwa oczekiwania i zapraszamy do współpracy.


Jesteśmy otwarci na krytykę, dlatego też prosimy, aby wszelkie uwagi, sugestie i pomysły na poprawienie lub usprawnienie działania sklepu nie zachowywać dla siebie, ale podzielić się nimi z nami, przesyłając je na adres pomysly@kuzniewski.pl.

więcej...
Przygotowanie wniosku o sanację (02-11-2017, 16:39)

Firma kuzniewski.pl Dariusz Kuźniewski jest pod koniec przygotowywania wniosku o sanację. Zostali znalezieni inwestorzy, którzy chcą pomóc firmie w działaniu. Są to znane podmioty, o wieloletniej historii obecności na rynku. Z przyczyn oczywistych nie można dołączyć inwestora do formy prawnej działalności gospodarczej. Dlatego też, aby utrzymać wartość sklepów kuzniewski.pl i GameRagon.pl, zostaną one wynajęte spółce, która będzie płaciła miesięczny czynsz za wynajem własności intelektualnej, który to zostanie przeznaczony na zaspokojenie wierzycieli.


Według naszej wiedzy wszyscy wierzyciele zostali poinformowani o planach złożenia wniosku o sanację i o wysokości wierzytelności. Jeżeli kogoś pominęliśmy albo doszło do jakiejś pomyłki, to prosimy o kontakt na adres sanacja@kuzniewski.pl.

więcej...

Ikona Facebook'a